9. Lučenec 8 1 7  13

Tretia prehra za sebou

22.10.2018

Po sľubnom začiatku sezóny sme prehrali už tretie stretnutie za sebou.
Včerajší zápas pritom nezačal zle, ale domáci presnými trojkami (a našou deravou obranou) už na konci prvej štvrtiny prešli do dvojciferného vedenia, ktoré do polčasu natiahli na 13 bodov. Druhý polčas sme ale začali lepšie, neustále sme doťahovali rozdiel – na začiatku poslednej štvrtiny viedli domáci len o 4, v tretej minúte o 5 bodov, ale potom sme prestali hrať. Za posledných 6 minút zápasu sme dali 2 (!!!) body, kým domáci 17, konečný výsledok o 24 bodov je však – vzhľadom na bodový priebeh druhého polčasu – mimoriadne krutý.

BK Inter Bratislava – MBK Rieker COM-therm Komárno 86 : 62 (25:16, 25:21, 12:19, 24:6)

Komárno: Goodman (20 bodov, 8 doskokov, 4 asistencie), Delič (14 bodov, 6 doskokov, 1 asistencia), Hlivák (6 bodov, 3 doskoky, 5 asistencií), O´Reilly (6 bodov, 3 doskoky, 1 asistencia), Jankovič (6 bodov, 2 doskoky, 1 asistencia), Miloševič (5 bodov, 1 doskok, 1 asistencia), Hunter (3 body, 4 doskoky)

Povedali po včerajšom zápase:
Nenad Miloševič:
"Gratulujem Interu k víťazstvu, mali navrch. Myslím si, že skóre na konci zápasu neodzrkadľuje to, čo sa dialo. My sme začali zle. Chceli sme spomaliť rýchlu hru Interu, čo sa nám celkom aj podarilo. Točili viac hráčov, držali vyšší rytmus hry a hrali koncentrovanejšie ako my, o čom hovorí určite aj percentuálna úspešnosť streľby, ktorá bola na ich strane. My sme neboli trpezliví, v tom sa rozhodol zápas. Veľakrát, keď sme sa dotiahli na pár bodov, tak sme chceli rýchlo riešiť situácie, či už streľbou zvonku alebo nejakými zbytočnými prienikmi. Nedávali sme koše, Inter to potom dotiahol tam, kde to chcel".

Mesto Komárno  Rieker COM-therm, spol. s r.o. Slovnaft Komárňanské Tlačiarne SAM - Shipbuilding and Machinery, a.s. Heloro, s.r.o.Wellness Hotel Patince
BK Iskra Svit BK Inter Incheba Bratislava MBK Baník Handlová BK Levickí Patrioti BC Prievidza Basketbalový klub Spišská Nová VesMBK Karlovka Bratislava KB KOŠICE Basketbal Žilina