basketbal
Mapa stránkyMapa stránky RSSRSS SlovenskySlovensky MagyarMagyar

KALENDÁR

Doma Vonku

Helios Alpe Adria Cup


POSLEDNÝ ZÁPAS
AKTUÁLNA TABUĽKA
Mužstvo Z V P %
1. Inter 25 21 4 84
2. Levice 25 15 10 60
3. Lučenec 25 14 11 56
4. Žilina 25 14 11 56
5. Prievidza 25 14 11 56
6. Svit 25 12 13 48
7. Handlová 24 8 16 33
8. Komárno 25 7 18 28
9. Sp.N.Ves 25 7 18 28
FACEBOOK

UŽITOČNÉ LINKY

Z majstrovského kádra zostáva sedem hráčov!

12.06.2015

Z majstrovského kádra zostáva sedem hráčov! Funkcionári MBK Rieker COM-Therm Komárno nelenia a po oznámení nového trénera, ktorým sa stal Srb Andjelko Mandič, zapracovali aj na hráčskom kádri a prakticky nám chýba už len prvý rozohrávač. Avšak aj meno nového amerického rozohrávača sa dozvieme v nedeľu alebo v pondelok, kedy sa má dotyčný hráč vyjadriť. Bol vybratý z ôsmych adeptov na tento post, preto veríme, že si Komárno opäť na tento mimoriadne dôležtý post vyberie správne.
Dôležitou informáciou pre verejnosť je fakt, že z minulosezónneho majstrovského kádra síce odišli T.J. Bannister a Saša Janković do bratislavského Interu, väčšina hráčov, ktorí pre Komárno vybojovalo zlaté medaily, však zostáva v Komárne aj v sezóne 2015/2016! Menovite sa klub dohodol na pokračovaní spolupráce s talentovaným Filipom Haladom, ako aj kapitánom Janom Kratochvílom. Pozitívna správa prišla aj v mene Sinišu Biliča, ktorý taktiež podpísal Komárnu aj na ďaľšiu sezónu. Zo zahraničných hráčov sa klub zaiste aj na veľkú radosť fanúšikov dohodol taktiež s P.J. Alawoyom! Zo slovenských hráčov v mužstve zostávajú aj Marek Kozlík, Michal Maslík Matej Marchyn. Do kádra pribudli s istotou aj dvaja noví slovenskí hráči, ktorí budú s určitosťou obliekať náš dres. Prvým z nich je Roman Vido, ktorý naposledy pôsobil v Handlovej a takisto Ondrej Haviar, ktorý k nám prichádza taktiež z Hornej Nitry. Káder sa rysuje, príprava je naplánovanáa na začiatok augusta, momentálne si chalani užívajú dovolenky a už sa tešia na ďalšiu sezónu, ktorá je tu čo nevidieť. A meno nového rozohrávača vám podľa všetkého prinesieme začiatkom budúceho týždňa. Počas "uhorkovej sezóny" je však správa o tomto hráčskom kádri vynikajúca a máme sa veru na čo tešiť aj v novej sezóne 2015/2016! Komárno, do toho!
Sponzori klubu
 
Mesto Komárno  Rieker  COM-therm, spol. s r.o.  Slovnaft Komárňanské Tlačiarne  SAM - Shipbuilding and Machinery, a.s.   Heloro, s.r.o.Wellness Hotel Patince  Grosbasket  SAWIUS  KOREKT s.r.o. 
Ostatné kluby
BK Iskra Svit BK Inter Incheba Bratislava MBK Baník Handlová BK Levickí Patrioti BC Prievidza Basketbalový klub Spišská Nová Ves Basketbal ŽilinaVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bkm lučenecMBK Karlovka BratislavaKB KOŠICE