basketbal
Mapa stránkyMapa stránky RSSRSS SlovenskySlovensky MagyarMagyar

KALENDÁR

Doma Vonku

Helios Alpe Adria Cup


POSLEDNÝ ZÁPAS
AKTUÁLNA TABUĽKA
Mužstvo Z V P %
1. Inter 25 21 4 84
2. Levice 25 15 10 60
3. Lučenec 25 14 11 56
4. Žilina 25 14 11 56
5. Prievidza 25 14 11 56
6. Svit 25 12 13 48
7. Handlová 24 8 16 33
8. Komárno 25 7 18 28
9. Sp.N.Ves 25 7 18 28
FACEBOOK

UŽITOČNÉ LINKY

Páni hráči, máte slovo! Časť IV.

31.05.2012

Páni hráči, máte slovo! Časť IV.

1. Ktorý faktor hodnotíš ako najdôležitejší v konečnom účtovaní, že sme skončili na historickom 2.mieste?
Lukáš Dubovský: "Najdôležitejšie bolo to, že sme tvorili super kolektív a ťahali sme za jeden povraz. Tím bol zložený fakt super a všetci sme na sebe tvrdo makali, aby sme pre svojich spoluhráčov urobili maximum. "
Martin Bílik: "Najdôležitejším faktorom bola podľa mňa jednoznačne súdržnosť v tíme, takzvaný teamspirit. "
2. Na ktorý moment si spomínaš z celej sezóny najviac?
Lukáš Dubovský: "Je ťažké vybrať jeden moment, lebo ich bolo mnoho. Či už na palubovke, ale aj mimo nej. Určite nezabudnem na oslavy po zisku striebornej medaily a na J.J.-ovu trojku v Spišskej Novej Vsi. "
Martin Bílik: "Takýchto nezabudnuteľných momentov bolo počas sezóny viac, preto si dovolím vypichnúť tri momenty. Naši fanúšikovia boli úžasní, vytvárali elektrizujúcu atmosféru. Potom to bol J.J., keď v Spišskej Novej Vsi strelil v poslednej sekunde víťazný kôš, podobne ako neskôr Petike v predĺžení vo Svite. "
3. Bol zápas, na ktorý by si chcel zabudnúť alebo niečo v niektorom zápase zmeniť?
Lukáš Dubovský: "Nechcem zabudnúť na žiadny zápas tejto sezóny, lebo každý bol v niečom špecifický. Ak by som však predsa len mohol, tak by som zmenil záver tretieho finálového zápasu... "
Martin Bílik: "Chcel by som zmeniť tretí finálový zápas. Konkrétne jeho posledné štyri minúty, ktoré sme nezvládli..."
4
. Ako hodnotíš globálne celú nedávno skončenú sezónu 2011/2012 v Komárne?
Lukáš Dubovský: "Sezóna dopadla nad očakávania. Všetci môžeme byť spokojní, lebo pre basketbal v Komárne je to historický úspech a taktiež aj pre mnohých hráčov z tohto kolektívu. "
Martin Bílik: "Ostatnú sezónu považujem za úspešnú, ako z hľadiska kolektívneho, tak aj individuálneho. Podarilo sa nám umiestniť na druhom mieste, čo je super, aj keď zlato by chutilo viac... Ja osobne som sa cítil v tomto klube veľmi dobre. Od začiatku sezóny, pod vedením trénera Bálinta, rovnako aj po výmene trénerov, kedy prišiel tréner Rón, mal tréningový proces vysokú kvalitu. Táto sezóna mne osobne veľmi veľa dala a bolo mi cťou byť súčasťou tohoto tímu! "
5. Čo Tvoja budúcnosť a MBK Rieker Komárno?
Lukáš Dubovský: "Uvidíme, čo prinesú najbližšie dni... No verím tomu, že sa ešte stretneme a v klube zostanem! "
Martin Bílik: "V nasledujúcich týždňoch prebehnú rokovania, všetko je zatiaľ otvorené..."

Pomaly prichádza čas, kedy sa začneme sústreďovať na novú sezónu. Už teraz s istotou vieme povedať, že v našom kádri príde k niekoľkým zaujímavým, možno aj prekvapujúcim zmenám. Karty tiež "zamotal" originálny nápad o zriadení spoločnej československej ligy, takže očakávaní a prekvapení bude ešte do začiatku novej sezóny viac ako dosť!

Sponzori klubu
 
Mesto Komárno  Rieker  COM-therm, spol. s r.o.  Slovnaft Komárňanské Tlačiarne  SAM - Shipbuilding and Machinery, a.s.   Heloro, s.r.o.Wellness Hotel Patince  Grosbasket  SAWIUS  KOREKT s.r.o. 
Ostatné kluby
BK Iskra Svit BK Inter Incheba Bratislava MBK Baník Handlová BK Levickí Patrioti BC Prievidza Basketbalový klub Spišská Nová Ves Basketbal ŽilinaVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bkm lučenecMBK Karlovka BratislavaKB KOŠICE