basketbal
Mapa stránkyMapa stránky RSSRSS SlovenskySlovensky MagyarMagyar

KALENDÁR

Doma Vonku

Helios Alpe Adria Cup


POSLEDNÝ ZÁPAS
AKTUÁLNA TABUĽKA
Mužstvo Z V P %
1. Inter 25 21 4 84
2. Levice 25 15 10 60
3. Lučenec 25 14 11 56
4. Žilina 25 14 11 56
5. Prievidza 25 14 11 56
6. Svit 25 12 13 48
7. Handlová 24 8 16 33
8. Komárno 25 7 18 28
9. Sp.N.Ves 25 7 18 28
FACEBOOK

UŽITOČNÉ LINKY

Páni hráči, máte slovo! Časť III.

23.05.2012

Páni hráči, máte slovo! Časť III.

1. Ktorý faktor hodnotíš ako najdôležitejší v konečnom účtovaní, že sme skončili na historickom 2.mieste?
Johnathon Jones: "Myslím, že najdôležitejším faktorom bol náš postup do finále Slovenského pohára. Tam sme hrali tri ťažké zápasy na tri dni. Na tento turnaj sme išli spoločne ako jeden celok. Zomklo nás to a týždeň nato sme išli do Nitry na lugový zápas a vyhrali ho! "
Vladimír Klár: "Myslím si, že to bol práve náš celý tím. Tvorili sme dobrú partiu na ihrisku aj mimo neho, ťahali sme všetci na jeden povraz a to bolo najdôležitejšie. V našom tíme sa stretli hráči s rôznymi prednosťami a vhodne sme sa dopĺňali. Taktiež sme mali skúseného kouča, ktorý vedel z každého vytiahnuť maximum a vytvoriť každý zápas tú správnu chémiu, aby všetko do seba zapadlo. Postupne sa o basketbal v meste začalo zaujímať čoraz viac ľudí a v druhej polovici sezóny bola hala vypredaná a to nás veľmi motivovalo a hnalo dopredu..."
2. Na ktorý moment si spomínaš z celej sezóny najviac?
Johnathon Jones: "Moja najlepšia spomienka z celej sezóny sa viaže k prvému finálovému zápasu, keď to po tomto stretnutí boli fanúšikovia, ktorí mi zostali v pamäti. Atmosféra bola neuveriteľná! "
Vladimír Klár: "Tých momentov je určite viac. No určite si rád spomínam na zápas v Banskej Bystrici, ktorý mi vyšiel a mohol som potiahnuť mužstvo. Alebo na J.J.-ov smeč cez Baťku a taktiež blok Maťa Bílika na Guedeho v poslednom zápase... Ale ako vravím, tých vecí bolo oveľa viac, v každom zápase by sa dala nájsť nejaká tá perlička... "
3. Bol zápas, na ktorý by si chcel zabudnúť alebo niečo v niektorom zápase zmeniť?
Johnathon Jones: "Chcel by som zabudnúť na tretí finálový zápas. Verím totiž, že ak by sme ho vtedy vyhrali, momentálne by sme mali zlato. "
Vladimír Klár: "Chcel by som zabudnúť na prvý pohárový zápas proti Leviciam, kde mi hneď na začiatku vyskočilo koleno a sezóna sa pre mňa skončila. "
4. Ako hodnotíš globálne celú nedávno skončenú sezónu 2011/2012 v Komárne?
Johnathon Jones: "Na stupnici od 1 do 10 by som ju hodnotil s číslom 10. Hoci na začiatku sezóny som si nebol istý, či by to mohlo byť až tak dobré, ako to v skutočnosti bolo. Ako tím sme sa však zo dňa na deň zlepšovali, bolo to skvelé obdobie. "
Vladimír Klár: "Sezónu hodnotím globálne veľmi pozitívne a som rád, že som mohol byť pri tom, keď Komárno získalo doteraz najväčší úspech v histórii klubu. Takisto som rád aj za ľudí, ktorí si to zaslúžili za celoročnú podporu doma aj vonku a v neposlednom rade aj za manažment a hlavne pána Paulíka, bez ktorého by to v Komárne asi ťažko fungovalo..."
5. Čo Tvoja budúcnosť a MBK Rieker Komárno?
Johnathon Jones: "Ešte nie je nič isté ohľadom mňa a budúcej sezóny. Musím o tom ešte hovoriť s vedením klubu a niečo vymyslieť. Rád by som sa však vrátil do Komárna a pokúsil zopakovať minulú sezónu! "
Vladimír Klár: "Mojou hlavnou prioritou je absolvovať operáciu krížneho väzu a potom sa uvidí, čo bude so mnou ďalej..."

Nebude trvať dlho a na našej stránke sa objavia ďalšie "spovede" našich strieborných chlapcov, preto si nenechajte ujsť ani štvrtú časť tejto série! Čítajte už čoskoro!

Sponzori klubu
 
Mesto Komárno  Rieker  COM-therm, spol. s r.o.  Slovnaft Komárňanské Tlačiarne  SAM - Shipbuilding and Machinery, a.s.   Heloro, s.r.o.Wellness Hotel Patince  Grosbasket  SAWIUS  KOREKT s.r.o. 
Ostatné kluby
BK Iskra Svit BK Inter Incheba Bratislava MBK Baník Handlová BK Levickí Patrioti BC Prievidza Basketbalový klub Spišská Nová Ves Basketbal ŽilinaVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt bkm lučenecMBK Karlovka BratislavaKB KOŠICE